Ücretsiz SEO Analizi ve SEO Fiyatları

Ücretsiz SEO Analizi ve SEO Fiyatları

SEO Analiz Formu‘nu doldurduğunuzda web siteniz ve talep ettiğiniz hizmetle ilgili genel bir değerlendirme yapılarak iki iş günü içerisinde size bilgi verilir. Fiyatlandırma, hizmetin niteliği ve çalışma süresi ile ilgili aşağıdaki bölümleri inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz SEO Analiz Formu

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Çalışan Sayısı

SEO Hizmetinin İçeriği

 • Anahtar sözcük analizi;
 • Web sitesinin analizi;
 • Anahtar sözcüklere uygun özgün içerik oluşturulması;
 • Meta etiketlerinin ve açıklamaların düzenlenmesi;
 • Görsellerin incelenip SEO hedeflerine uygun hale getirilmesi;
 • Rakip analizi;
 • Doğal backlink çalışması;
 • Sosyal medya hesaplarının SEO’yu destekleyecek biçimde çalışmasının sağlanması;
 • Sitenin doğru ve hızlı yüklenmesi için ilgili birimlerin uyarılması.

SEO Fiyatlandırmasını Etkileyen Öğeler

Creathinks, ücretlendirme için çalışma saatini baz alır. Müşterinin talepleri, rekabet ortamı, içerik desteği konusunu inceleyerek aylık ödemeli, yıllık fiyatı belirler. SEO hizmetinin fiyatı 12 ay boyunca değişmez. Doğru bir fiyat alabilmek için lütfen formu ayrıntılı olarak doldurunuz.

SEO Hizmetinin Garantisi Var mı?

Creathinks, verdiği hizmetin kalitesine güvenmekle birlikte müşteriye yanıltıcı bilgi vermemek için sağladığı hizmetin Google aramalarında getireceği sonucu garanti etmez.
SEO ve içerik çalışmamızın amacı web sitesinin hedeflerine uygun daha çok ziyaretçiye ulaşmak ve bu ziyaretçileri olabildiğince hızlı biçimde hedefe ulaştıracak bir yapı kurmaktır. Hizmetlerimiz herhangi bir garanti içermese de aşağıdakilerde bir gelişme beklemekteyiz:

 1. Belirlenen arama sözcükleri için Google arama sonuçları listesinde daha üst sıralara yükselmek;
 2. Site içeriğinin arama sözcüklerine göre yeniden tasarlanması ve hedefe uygun yeni içerikler sunularak web sitesindeki kullanıcı memnuniyetinin yükselmesi;
 3. Daha fazla dönüşüm (Satış, Form doldurma, Linke tıklama vb gibi);
 4. Google Tag Manager, Google Analytics ve Search Console kurulumlarının -eğer yapılmadıysa- yapılarak web sitesinin daha iyi analiz edilmesi;
 5. Alan adı yetke puanının (Domain Authority) yükselmesi (Bu puanın yükselmesini hedefleyen ilave bir çalışma yapılmayacaktır ancak yapılan çalışmaların bunu etkilemesi beklenebilir);
 6. Web sitesi yüklenme hızının ve diğer teknik sorunların daha iyi izlenmesi;
 7. Rakiplerin analiz edilerek daha rekabetçi bir gelişme ortamı oluşturulması.

SEO Hizmetinin Sonuçlarını Ne Zaman Görebilirim?

İlk çalışmalar tamamlandıktan yaklaşık 4 ay sonra SEO hizmetinin sonuçları görülmeye başlar ancak bir yılın sonunda tam olarak emeklerin karşılığı görünmüş olur. Bu nedenle hizmet anlaşmaları aylık ödemeli olarak bir yıllık bir anlaşma ile yapılır. Müşteri ilk 6 ay içinde yıllık ücretin %50’sini ödemek kaydıyla veya sonraki altı ayda güncel borcunu ödemiş olmak kaydıyla aldığı hizmeti sonlandırabilir.

Örneğin; müşteri 3. Ayın sonunda hizmeti sonlandırmak isterse, ödediği üç aylık bedele ilave olarak üç aylık bedel daha ödemek zorundadır. Eğer müşteri 7.ayın sonunda hizmeti sonlandırmak isterse, 7.ayın ücretini de ödeyerek hizmeti sonlandırabilir.

Burak Kaya hakkında

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın