Creathinks olarak bir yandan SEO hedefine uygun hikâyeler yazıyor diğer yandan şirketinizi destekleyecek farklı dijital pazarlama çözümleri sunuyoruz. İşimizin özünde yaratıcı düşünceler, hikâyeler, olumlu duygular, güçlü analiz araçları ve elbette başarı var.

Creathinks’in sağladığı İçerik Pazarlama, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve Dijital Pazarlama ürünleri raporlanabilir ve yararı ölçülebilir hizmetlerden oluşmaktadır.

Burak Kaya
Burak Kaya Uzun süre banka, finans ve yazılım sektörlerinde satış yöneticisi olarak çalıştıktan sonra 2015 yılı sonrasında dijital pazarlama üzerine yoğunlaşmıştır. İçerik yazarı, SEO, SEM ve içerik pazarlama uzmanı olarak onlarca proje/kampanya yönetmiştir. Marka bilinirliği, trafik, satış, lead yaratma gibi farklı hedeflere sahip projeler için blog yazıları yazmış, reklam kampanyaları yönetmiştir. Google Analytics (2023), Google Ads-Search (2023), Google Ads-Display (2023), Google Ads-Video (2023) ve Google Ads-Creative (2023) sertifikalarına sahiptir.

Baran Kaya
Tübitak Fizik ödülü sahibi olup ODTÜ Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Yazılım şirketleri kurmuş Henkel, Organon, Abbott gibi çok uluslu şirketlere, Ziraat Bankası, Halkbank, İşkur, Amerikan Elçiliği gibi yerli ve yabancı devlet kurumlarına, siyasi partilere, sanayi kuruluşlarına, ticari işletmelere, sağlık kurumlarına yazılımlar geliştirmiştir. Büyük veri, yapay zekâ, veri analitiği, rakip analizleri, fiyat/stok optimizasyonları ve AB analizleri alanlarında uzmanlaşmıştır.

SEO Danışmanlığı

Creathinks, SEO Danışmanlığı konusunda bütüncül bir dijital pazarlama çözümüne odaklanmıştır. Creathinks, anahtar sözcüklerde üst sıralara çıkmak için markanın önceliklerinden, içeriğin doğruluğundan veya dış bağlantıların (backlink) kalitesinden ödün vermeden bütüncül bir yaklaşımı benimser. İyi bir içerik, organik dış bağlantılar, ilg çeken bir tasarım, hızlı yüklenen sayfalar, müşteri geri bildirimleri gibi SEO’yu etkileyen tüm öğeler ancak iyi planlanmış bir dijital pazarlama stratejisinin parçası olduklarında markaya yarar sağlar.

Creathinks, her aşamada SEO çalışmalarının markanın hedefleriyle uygunluğunu gözetir. Uzun vadeye ve kalıcı çözümlere odaklanır.

İçerik Pazarlama

Creathinks, markaların dijital pazarlama stratejisine uygun hikâyeler yazmak konsunda uzman bir yazar ekibiyle çalışmaktadır. Hizmetlerinizin, mesajlarınızın, sağlanan yararların, verilerin ve marka kurumsal kimliğinin SEO hedeflerine uygun olarak hikâyeleştirilmesi için Creathinks’le iletişim kurabilirsiniz.