Creathinks olarak bir yandan SEO hedefine uygun hikâyeler yazıyor diğer yandan şirketinizi destekleyecek farklı dijital pazarlama çözümleri sunuyoruz. İşimizin özünde yaratıcı düşünceler, hikâyeler, olumlu duygular, güçlü analiz araçları ve elbette başarı var.

Creathinks’in sağladığı İçerik Pazarlama, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve Dijital Pazarlama ürünleri raporlanabilir ve yararı ölçülebilir hizmetlerden oluşmaktadır.

Burak Kaya
Burak Kaya Uzun süre banka, finans ve yazılım sektörlerinde satış yöneticisi olarak çalıştıktan sonra 2015 yılı sonrasında dijital pazarlama üzerine yoğunlaşmıştır. İçerik yazarı, SEO, SEM ve içerik pazarlama uzmanı olarak onlarca proje/kampanya yönetmiştir. Marka bilinirliği, trafik, satış, lead yaratma gibi farklı hedeflere sahip projeler için blog yazıları yazmış, reklam kampanyaları yönetmiştir. Google Analytics (2023), Google Ads-Search (2023), Google Ads-Display (2023), Google Ads-Video (2023) ve Google Ads-Creative (2023) sertifikalarına sahiptir.

Baran Kaya
Tübitak Fizik ödülü sahibi olup ODTÜ Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Yazılım şirketleri kurmuş Henkel, Organon, Abbott gibi çok uluslu şirketlere, Ziraat Bankası, Halkbank, İşkur, Amerikan Elçiliği gibi yerli ve yabancı devlet kurumlarına, siyasi partilere, sanayi kuruluşlarına, ticari işletmelere, sağlık kurumlarına yazılımlar geliştirmiştir. Büyük veri, yapay zekâ, veri analitiği, rakip analizleri, fiyat/stok optimizasyonları ve AB analizleri alanlarında uzmanlaşmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın