Creathinks olarak bir yandan şirketiniz için hikâyeler yazıp, bunları eşe dosta anlatırken, diğer yandan şirketinizi destekleyecek farklı dijital pazarlama hizmetleri sunuyoruz. İşimizin özünde yaratıcı düşünceler, hikâyeler, olumlu duygular ve elbette başarı var.

Hikâye anlatmak, klasik reklam anlayışından çok farklı bir yaklaşım. Klişelerden, beylik sözlerden, sloganlardan sıkılan insanlar için çok daha ilgi çekici ve samimi bir yöntem. Artık pek çok şirket sosyal medyada, yönetici bloglarında, haber sitelerinde kendisini, çalışanlarını, işini hikâyelerle anlatıyor. Kimliğini oluştururken bu hikâyelerden yararlanıyor. Creathinks ekibi içerik pazarlama alanında çok başarılı işlere imza atmış kişilerden oluşuyor. Eğer şirketiniz için bir hikâye anlatıcısı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Gelin bu hikâyelerinizi birlikte yazıp, birlikte anlatalım.

Creathinks’in sağladığı İçerik Yönetimi, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama ve Reklamcılık gibi tüm hizmetler raporlanabilir ve yararı ölçülebilir hizmetlerden oluşmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*